دانستنی های پزشکی وزناشویی

🔴 آمادگی برای ازدواج
🔴 ⁣تکنیک تغییر عادت‌های بد همسر
🔴 راههای سفت کردن سینه
🔴 آیا همسر من بیمار جنسی است؟
🔴 سیاست های زنانه
🔴 انتقاد و سرزنش كردن
🔴 برای اینکه روز به روز علاقه همسرتان را به خود بیشتر کنید چه کارهایی لازم است
🔴 علایم و تشخیص بیماریهای منتقله جنسی
🔴 خوراکی های ممنوع قبل از رابطه جنسی
🔴 مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟
🔴 با فرد خسیس چه کنیم؟
🔴 عوارض آمیزش مقعدی برای خانمها
🔴 تاثیر پرحرفی زنان حین رابطه جنسی
🔴 8 راهنمایی جنسی مهم برای آقایان
🔴 اختلال روانی عشق چیست
🔴 مضرات ازدواج با فردی که زود وابسته می شود
🔴 تفاوت مردان و زنان بعد از رابطه جنسی
🔴 علل و درمان آنورگاسمی در زنان
🔴 حساسیت به مایع منی
🔴 صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او
🔴 چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم
🔴 احساس درد درآلت تناسلی مردان چه موقع خطرناك است
🔴 رابطه عاطفه اسیدی رابطه ای که اکثرا دختران درگیر آن می شوند

آیا همسر من بیمار جنسی است؟

پرسش: همسر من از همخوابی با من لذت میبره اما از اول ازدواجمون علاقمند بودن همراه با این کار فیلم پورنو ببینند و بیشتر اوقات عنوان میکنند که کاش اجازه میدادی یک خانم دیگه همراه تو بود. ابراز علاقه شدید به رابطه جنسی دو نفره میکردند و میکنند.گاهی می گه کاش خارج از ایران بریم و در مکانهای خاص بین افراد دیگه این کار رو میکردیم. من به ایشون گفتم شما باید با مشاور صحبت کنید.تا این افکار از ذهنت بیاد بیرون. در صورت لزوم معرفی به روانپزشک بشید و دارو مصرف کنید. اما ایشون نشنیده میگیرن. در ظاهر اصلا مشخص نیست اهل این حرفها و کارها باشند اما ذهنشون همیشه درگیره و من عذاب میکشم. یک بار هم متوجه شدم تو تلگرام عضو زنان صیغه ای و ساعتی اند و حتی به بعضی از اعضا پی ام داده بودند که چه جوری میتونن ببیننشون. قابل ذکر هست که بگم همیشه از نزدیکی با من به گفته خودشون لذت میبرن و حداقل دو تا سه بار در هفته رابطه داریم.
اول مشکلات را فهرست کنیم:
1- همسر در رابطه علاقه مند بوده به تماشای پورن به صورت همزمان و این برای شما آزاردهنده بوده
2- همسر سابقه تلاش برای برقراری ارتباط با sexworker ها را داشته
3- همسر ابراز علاقه میکند به ورود نفر سوم و چهارم و این هم برای شما آزاردهنده ست
4- شما فکر میکنید همسرتان نیاز به درمان و حتی درمان دارویی دارد اما او نمی پذیرد
اما نکات من:
1- این شرح حال، نشان دهنده یا مطرح کننده بیماری یا اختلال خاص روان پزشکی در همسر شما نیست. اتفاقا هرچه بیشتر به همسر برچسب بزنید و بگویید «تو لازم داری دارو بخوری»، به رابطه عاطفی با همسرتان بیشتر صدمه میزنید و وضع بدتر میشود.
2- خودتان باید مراجعه کنید و بعد به همسر بگویید درمانگرم میخواهد شما را ببیند. این فقط یک دعوت و درواقع یک پیشنهاد است. دقت کنید چقدر فرق است بین این جمله: «من مشکل داشتم که مراجعه کردم و ازت میخوام به من کمک کنی تا مشکلم حل بشه» تا این جمله: «تو مشکل داری عزیزم و باید مراجعه کنی به روان پزشک»
3- مسئولیت خودتان را در ایجاد موقعیتی که گرفتارش شده اید بپذیرید. یادتان باشد مشاور و درمانگر، دعانویس یا فال بین نیست. من فقط می توانم به شما کمک کنم تا رفتاری که در گذشته داشته اید و زمینه ساز مشکل فعلی بوده را تصحیح کنید. آن هم چون شما شهامت اش را دارید و مراجعه کرده اید.
4- این سوال را از خودتان بپرسید: اگر همسرم هیچ تغییری نکند، چه می کنم؟
5- انفعال شما در برابر رفتارهای خارج از عرف و اقدام به پیمان شکنی همسر، مهم ترین عامل زمینه ساز مساله امروز است. باید مراجعه کنید تا مهارت های assertiveness را یاد بگیرید. این پیام را باید به همسرتان به روشنی منتقل کنید که: «من هر کاری که تو بخواهی نمی کنم، بلکه کاری رو انجام میدم که خودم درست بدونم. اگر از نظر من، تماشای پورن درست نیست، با تو همراهی نمی کنم، حتی اگر منجر به این بشه که روابط جنسی ما متوقف بشه.»
6- معمولا خانم ها می ترسند که اگر رابطه جنسی رامتوقف کنند و به خواسته آزارنده همسر نه بگویند، او فاصله می گیرد و شرایط بدتر میشود. این شبیه همان ترسی است که در خانواده درمانی، افراد از «تمایز» دارند و فکر می کنند اگر متمایز شوند، دیگر مورد پذیرش خانواده نیستند. اما تجربه نشان داده آدم های تمایز یافته بیشتر مورد اعتماد خانواده قرار می گیرند. در این مورد هم برخورد جرات ورزانه شما (و نه برخورد پرخاشگرانه یا منفعل) باعث دوری همسرتان نمی شود. شما باید یاد بگیرید که موظف به تمکین در هر شرایطی نیستید و وقتی چیزی باعث آزار شما میشود نباید به هرقیمتی تحمل کنید.
7- فانتزی های جنسی ربطی به زندگی واقعی ندارند و لزوما هم بد نیستند. شما و همسرتان می توانید درباره تخیلات و تمایلاتی که در فکرتان هست هم صحبت کنید، به شرطی که این حرف ها باعث آسیب یا آزار کسی نشود. کسی حق ندارد چیزی را به دیگری تحمیل کند.
8- اگر همسر شما حرف نامربوطی بزند، ایا شما باید فکر کنید بیمار است؟ مخصوصا که این حرف ها در هنگام رابطه و برانگیختگی جنسی گفته می شود. من می گویم تا اینجا حتی مشکلی هم در کار نیست. مشکل از جایی شروع میشود که همسر شما را تحت فشار میگذارد و با اینکه میداند ناراحت می شوید، آزارش را ادامه می دهد. این اتفاق می تواند در هر موردی بیفتد. مثلا اگه همسر شما با وجود زیبایی شما، شما را تحت فشار میگذاشت که باید بروی فلان عمل زیبایی را انجام بدهی، شما چه می کردید؟ فکر میکنم آنجا احساس خطر نمی کردید و حاضر بودید جان تان را هم به خطر بیندازید. این یعنی انفعال.
سبک شخصیتی منفعل شما، مهم ترین عامل زمینه ساز یا تشدیدکننده مشکل شماست. مراجعه کنید و آن را اصلاح کنید.


ثبت نظر...

سهیل

عاولی بود خیلی جالب و اموزنده من که تاحالا نه با زن بودم نه هیچ رابطه ای نداشتم ولی خیلی باحال بود اموزنده بود لاقل میتونم به رفیقام بگم که بدردشون‌میخوره ممنونم ازتون خیلی حال کردم

خدری

دستگاه وکیم چه قدر طول می کشه تا نتیجه بگیریم

Copyright © 2016-2019 FIKALA.COM