دانستنی های پزشکی وزناشویی

🔴 آمادگی برای ازدواج
🔴 ⁣تکنیک تغییر عادت‌های بد همسر
🔴 راههای سفت کردن سینه
🔴 آیا همسر من بیمار جنسی است؟
🔴 سیاست های زنانه
🔴 انتقاد و سرزنش كردن
🔴 برای اینکه روز به روز علاقه همسرتان را به خود بیشتر کنید چه کارهایی لازم است
🔴 علایم و تشخیص بیماریهای منتقله جنسی
🔴 خوراکی های ممنوع قبل از رابطه جنسی
🔴 مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟
🔴 با فرد خسیس چه کنیم؟
🔴 عوارض آمیزش مقعدی برای خانمها
🔴 تاثیر پرحرفی زنان حین رابطه جنسی
🔴 8 راهنمایی جنسی مهم برای آقایان
🔴 اختلال روانی عشق چیست
🔴 مضرات ازدواج با فردی که زود وابسته می شود
🔴 تفاوت مردان و زنان بعد از رابطه جنسی
🔴 علل و درمان آنورگاسمی در زنان
🔴 حساسیت به مایع منی
🔴 صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او
🔴 چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم
🔴 احساس درد درآلت تناسلی مردان چه موقع خطرناك است
🔴 رابطه عاطفه اسیدی رابطه ای که اکثرا دختران درگیر آن می شوند

راههای سفت کردن سینه

مرتبا سینه هایتان را ماساژ بدهید. هر روز حداقل 15 دقیقه سینه هایتان را به سمت بالا ماساژ دهید. ( برای گرفتن بهترین نتیجه یک بار صبح و یک بار شب این کار را انجام دهید) ماساژ مکرر گرما و انرژی ایجاد می کند که به نوبه خود گردش خون سینه ها را بهبود می بخشد. واین مسئله نیز به نوبه خود موجب تقویت بافت همبند و عضلات شده و مانع از افتادگی سینه ها شده و در بهبود شکل سینه ها کارآیی زیادی دارد.
کمی روغن بادام یا روغن زیتون روی کف دست خود بریزید (ژل آلوئه ورا هم مناسب است) و آنها را به هم ماساژ دهید تا گرم شوند. کف دست هایتان را روی سینه ها قرار دهید و آنها را با حرکت رو به بالا ماساژ دهید( با دست چپ در جهت حرکت عقربه های ساعت و با دست راست برخلاف حرکت عقربه های ساعت) حدود 15 دقیقه ماساژ دهید و دقت داشته باشید که کف دست ها را با یک سرعت و منظم حرکت دهید تا جریان حرارت به یک شکل باشد. با گذشت زمان سینه هایتان پر تر و گردتر به نظر می رسند.


ثبت نظر...

غلام علی حسنی

بسیار عالی بود ممنون

آیا همسر من بیمار جنسی است؟

پرسش: همسر من از همخوابی با من لذت میبره اما از اول ازدواجمون علاقمند بودن همراه با این کار فیلم پورنو ببینند و بیشتر اوقات عنوان میکنند که کاش اجازه میدادی یک خانم دیگه همراه تو بود. ابراز علاقه شدید به رابطه جنسی دو نفره میکردند و میکنند.گاهی می گه کاش خارج از ایران بریم و در مکانهای خاص بین افراد دیگه این کار رو میکردیم. من به ایشون گفتم شما باید با مشاور صحبت کنید.تا این افکار از ذهنت بیاد بیرون. در صورت لزوم معرفی به روانپزشک بشید و دارو مصرف کنید. اما ایشون نشنیده میگیرن. در ظاهر اصلا مشخص نیست اهل این حرفها و کارها باشند اما ذهنشون همیشه درگیره و من عذاب میکشم. یک بار هم متوجه شدم تو تلگرام عضو زنان صیغه ای و ساعتی اند و حتی به بعضی از اعضا پی ام داده بودند که چه جوری میتونن ببیننشون. قابل ذکر هست که بگم همیشه از نزدیکی با من به گفته خودشون لذت میبرن و حداقل دو تا سه بار در هفته رابطه داریم.
اول مشکلات را فهرست کنیم:
1- همسر در رابطه علاقه مند بوده به تماشای پورن به صورت همزمان و این برای شما آزاردهنده بوده
2- همسر سابقه تلاش برای برقراری ارتباط با sexworker ها را داشته
3- همسر ابراز علاقه میکند به ورود نفر سوم و چهارم و این هم برای شما آزاردهنده ست
4- شما فکر میکنید همسرتان نیاز به درمان و حتی درمان دارویی دارد اما او نمی پذیرد
اما نکات من:
1- این شرح حال، نشان دهنده یا مطرح کننده بیماری یا اختلال خاص روان پزشکی در همسر شما نیست. اتفاقا هرچه بیشتر به همسر برچسب بزنید و بگویید «تو لازم داری دارو بخوری»، به رابطه عاطفی با همسرتان بیشتر صدمه میزنید و وضع بدتر میشود.
2- خودتان باید مراجعه کنید و بعد به همسر بگویید درمانگرم میخواهد شما را ببیند. این فقط یک دعوت و درواقع یک پیشنهاد است. دقت کنید چقدر فرق است بین این جمله: «من مشکل داشتم که مراجعه کردم و ازت میخوام به من کمک کنی تا مشکلم حل بشه» تا این جمله: «تو مشکل داری عزیزم و باید مراجعه کنی به روان پزشک»
3- مسئولیت خودتان را در ایجاد موقعیتی که گرفتارش شده اید بپذیرید. یادتان باشد مشاور و درمانگر، دعانویس یا فال بین نیست. من فقط می توانم به شما کمک کنم تا رفتاری که در گذشته داشته اید و زمینه ساز مشکل فعلی بوده را تصحیح کنید. آن هم چون شما شهامت اش را دارید و مراجعه کرده اید.
4- این سوال را از خودتان بپرسید: اگر همسرم هیچ تغییری نکند، چه می کنم؟
5- انفعال شما در برابر رفتارهای خارج از عرف و اقدام به پیمان شکنی همسر، مهم ترین عامل زمینه ساز مساله امروز است. باید مراجعه کنید تا مهارت های assertiveness را یاد بگیرید. این پیام را باید به همسرتان به روشنی منتقل کنید که: «من هر کاری که تو بخواهی نمی کنم، بلکه کاری رو انجام میدم که خودم درست بدونم. اگر از نظر من، تماشای پورن درست نیست، با تو همراهی نمی کنم، حتی اگر منجر به این بشه که روابط جنسی ما متوقف بشه.»
6- معمولا خانم ها می ترسند که اگر رابطه جنسی رامتوقف کنند و به خواسته آزارنده همسر نه بگویند، او فاصله می گیرد و شرایط بدتر میشود. این شبیه همان ترسی است که در خانواده درمانی، افراد از «تمایز» دارند و فکر می کنند اگر متمایز شوند، دیگر مورد پذیرش خانواده نیستند. اما تجربه نشان داده آدم های تمایز یافته بیشتر مورد اعتماد خانواده قرار می گیرند. در این مورد هم برخورد جرات ورزانه شما (و نه برخورد پرخاشگرانه یا منفعل) باعث دوری همسرتان نمی شود. شما باید یاد بگیرید که موظف به تمکین در هر شرایطی نیستید و وقتی چیزی باعث آزار شما میشود نباید به هرقیمتی تحمل کنید.
7- فانتزی های جنسی ربطی به زندگی واقعی ندارند و لزوما هم بد نیستند. شما و همسرتان می توانید درباره تخیلات و تمایلاتی که در فکرتان هست هم صحبت کنید، به شرطی که این حرف ها باعث آسیب یا آزار کسی نشود. کسی حق ندارد چیزی را به دیگری تحمیل کند.
8- اگر همسر شما حرف نامربوطی بزند، ایا شما باید فکر کنید بیمار است؟ مخصوصا که این حرف ها در هنگام رابطه و برانگیختگی جنسی گفته می شود. من می گویم تا اینجا حتی مشکلی هم در کار نیست. مشکل از جایی شروع میشود که همسر شما را تحت فشار میگذارد و با اینکه میداند ناراحت می شوید، آزارش را ادامه می دهد. این اتفاق می تواند در هر موردی بیفتد. مثلا اگه همسر شما با وجود زیبایی شما، شما را تحت فشار میگذاشت که باید بروی فلان عمل زیبایی را انجام بدهی، شما چه می کردید؟ فکر میکنم آنجا احساس خطر نمی کردید و حاضر بودید جان تان را هم به خطر بیندازید. این یعنی انفعال.
سبک شخصیتی منفعل شما، مهم ترین عامل زمینه ساز یا تشدیدکننده مشکل شماست. مراجعه کنید و آن را اصلاح کنید.


ثبت نظر...

سهیل

عاولی بود خیلی جالب و اموزنده من که تاحالا نه با زن بودم نه هیچ رابطه ای نداشتم ولی خیلی باحال بود اموزنده بود لاقل میتونم به رفیقام بگم که بدردشون‌میخوره ممنونم ازتون خیلی حال کردم

سیاست های زنانه

استقلال و قدرت مرد را با سوال کردن زیاد از بین نبرید.
آیا میدانید با بعضی از سوال ها مانند تا به حال کجا بودی ، مرد احساس بی استقلالی میکند ؟
به فکر کنترل و تغییر شوهرتان نباشید ؛ چرا که اوضاع بدتر میشود .
سعی نکنید حرف آخر را در زندگی شما بزنید .
احترام گذاشتن و دادن اعتماد بنفس به شوهر.
متوجه باشید که شوهرتان گاهی نیاز دارد با دوستانش تفریح کند .
متوجه باشید همسرتان که از سر کار می آید ؛ نیاز به محیطی آرام دارد. وقتی شوهرتان وارد خانه میشود ، لحظاتی او را در آغوش بگیرید.
در آمد شوهرتان را در نظر بگیرید و با توجه به آن خرج کنید. در مشکلات کاری مرد ؛ حداقل با زبان او را همراهی کنید.
اگر شوهرتان به هر دلیلی در مسایل جنسی کوتاهی میکند ، شما آن کمبود را جبران کنید .
زن عاقل با حرف و عملش به مرد می فهماند که جز او کسی را ندارد.
مواظب باشید کاری نکنید که شوهرتان از خانه گریزان شود.
حتی برای خرید یک نان هم از شوهرتان تشکر کنید. "خوش رو باش، مهربون باش .... توقع هیچی ازش نداشته باش. به خصوص توقع محبت."
راجع به خانواده اش هیچ حرفی نزن، اظهارنظری نکن. تحت هر شرایطی کوچکترین گلایه ای نکن. کمتر حرف بزن، فقط باهاش همراهی کن
شوهران از زنان چه می خواهند؟
خانم خوبم، کمکم کن برای فرزندانم یک قهرمان باشم. از من و از کارهای خوبی که کرده ام تعریف کن. فقط از کاستی هایم حرف نزن.
نیاز دارم که من هم همین را از تو بشنوم: « که دوستم داری و به عنوان یک شوهر و یک پدر به من افتخار می کنی». یک شوهر به تحسین و احترام دائم نیاز دارد. مشتاق است که بخش عمده آن را از همسرش دریافت کند.
به شوهرت احترام بگذار. علی رغم همه کمبودهایش اگر فکر می کنی اشتباه می کنم. راهنمایی ام کن تا به سمتی که فکر می کنی درست است بروم.
نخواه که بر من مسلط شوی و مرا به آن سو بکشانی.
وقتی دارم از خودم انتقاد می کنم. وقتش نیست که بارم کنی.
یکی از علل مهم انکه مردان خانه های خود را ترک می کنند بخاطر ان است که زنانشان نق می زنند
هیچ چیز غرور مرد را مثل شادی زنش ارضا نمی کند چون همیشه آنرا مربوط به خود می داند
گریه کردن واسه مرد نشانه ناتوانی و ضعفشه
من از آشپزی تجملی تو خوشم می آید. اما این آشپزی دارد مانع تنهایی و خلوت گاه و بیگاه مان می شود.
خانمم به من اعتماد کن، من به تایید تو نیاز دارم.
مرا با دیگر مردها مقایسه نکن


ثبت نظر...

انتقاد و سرزنش كردن

در يك ارتباط احساسي عاطفي ساده ترين و كوتاه ترين راه ديدن خطا و اشتباه در شريك در رابطه است تا خودمان. همه ي ما نقاط ضعف و قوت، خصوصيات خوب و غير خوب، رفتارهاي مناسب و غير مناسب داريم.
هدف ما حفظ تماميت خود است، بنابراين ناخودآگاه به دنبال دفاع از تماميت خود هستيم، ولو اين كه قسمت هاي غير خوب ما باشد. اين سيستم دفاعي زماني كه به لحاظ احساسي-عاطفي به ديگري نزديك مي شويم، بيشتر تقويت مي گردد. همين موضوع باعث پس زدن شريك در رابطه مي گردد.
يكي از محاسن رابطه ي عاشقانه اين است كه نقاط ضعف و غير خوب ما را برون ريزي مي كند. مسئوليت ما شناخت و بهبودي آن هاست. عموما به جاي خودشناسي و بهبود خود، بر روي خطاها، نقاط ضعف و خصوصيات غير خوب شريك خود تمركز مي كنيم. انتقاد و سرزنش مي كنيم.
براي شناسايي بهتر خود، سوالات زير را از خود بپرسيد:
١- من نسبت به او چگونه واكنش مي دهم؟!
٢- آيا من او را به صورت واقعي ارزيابي مي كنم؟!
٣- آيا من نقاط ضعف و خصوصيات غير خوب خودم را روي او فرافكني مي كنم؟!
٤- چگونه و با چه روش هايي از او فاصله مي گيرم؟!
٥- چگونه هيجان، عشق، علاقه و احترام در رابطه را ناديده مي گيرم.
چگونه از سرزنش و انتقاد دور شويد؟!
١- صحنه جرم نسازيد!.
در هر رابطه اي مشكلاتي وجود دارد. آن ها را تبديل به موضوعات پيچيده و دراماتيك نكنيد. وقتي موضوعات را بزرگنمايي مي كنيد. ناخودآگاه مغز شما به اين نتيجه مي رسد كه توانايي حل آن مسئله را نخواهد داشت. بدانيد اين مشكلات به گونه هاي ديگري در زندگي شما رخ خواهند داد. بنابراين به فكر راه حل باشيد نه بزرگنمايي.
٢- متوقف كنيد.
زماني كه سيكل انتقاد و سرزنش در سر شما شروع مي شود، آن را كنترل كنيد. بهترين زمان، لحظه شروع آن است. هيچ يك از مشكلات ما با سرزنش و انتقاد حل نشده اند. بلكه احساس خوب نبودن در هر دوي ما ايجاد كرده اند. مشكلات، با هم دلي و هم دردي و يافتن راه حل، حل مي شوند.
٣- خود را آرام كنيد.
روش هايي براي آرامش خود انتخاب كنيد. مديتيشن، ورزش، ... . رژيم غذايي خود را بازنگري كنيد. تلاش كنيد روش هاي بهتري براي آن پيدا كنيد.
٤- گذشته خود را بررسي كنيد.
سيستم دفاعي شما باعث شده كه شما به انتقاد و سرزنش روي بياوريد. اين سيستم دفاعي از آسيب هاي قبلي براي شما ايجاد شده است. بنابراين بهتر است با گذشته ي خود آشتي كنيد. زمان خشم خود را شناسايي كنيد و آن را بهبود دهيد.
٥- تمرين كنيد، مهربان باشيد.
دنياي پر شتاب و تنش امروزي باعث شده، مهرباني كردن را فراموش كنيم. از خود شروع كنيد. با خودتان مهربان باشيد. به خودتان احترام بيشتري بگذاريد. به سلامت رواني و جسماني خود اهميت دهيد. به جاي سخت كوشي، بهتر است كارها را به صورت موثر انجام دهيد. مهرباني با ديگران، از مهرباني با خود شروع مي شود. اگر با خود مهربان نباشيد نمي توانيد به ديگري مهرباني كنيد. اين مانند اين است كه شما سردتان است و مي خواهيد لباس خود را به ديگري بدهيد تا او گرم شود!!!.


ثبت نظر...

برای اینکه روز به روز علاقه همسرتان را به خود بیشتر کنید چه کارهایی لازم است

1. هرگز از همسرتان جدا نخوابید
حقیقت دارد که زوج‌ها وقتی در کنار هم هستند، راحت‌تر به خواب می‌روند. بنابراین تحت هیچ شرایطی، حتی اگر با هم در حالت قهر هم بودید، جدا از همسرتان نخوابید.
2. به مسائل زناشویی خود بیشتر اهمیت دهید
مسائل زناشویی باعث خوشحال شدن و آرامش خودتان و همسرتان می‌شود
3. سلام و خداحافظی گرمی داشته باشید
این کار معجزه می‌کند و تمام کدورت‌ها و ناراحتی‌هایی را که شاید پیش آمده باشد، از بین می‌برد. مطمئن باشید اگر هر روز این کار را بکنید، برای‌تان عادی و تکراری نمی‌شود.
4. با دوستان او رفتار اجتماعی داشته باشید
زنان معمولا مردانی را دوست دارند که اجتماعی، جذاب و دوست‌ داشتنی هستند؛ یعنی کسانی که علاوه بر خودشان، دوستان و خانواده‌شان نیز آنها را تائید کند. بنابراین به هنگام حرف زدن با نزدیکان و دوستان همسرتان، بسیار مودبانه و اجتماعی برخورد کنید. اگر آنها را تحت تاثیر قرار دهید، همسرتان نیز تحت تاثیر شما قرار می‌گیرد.
5. هرگز بدون همسرتان به مسافرت نروید
فراموش نکنید که شما با همسرتان پیمان بسته‌اید همیشه و در همه حال، در خوشی و ناخوشی با هم باشید. همسرتان همه چیز شماست و شما همه چیز او و درست نیست بدون حضور او بخواهید با دیگران خوش بگذرانید.
6. هیچ‌وقت از اسرار و ضعف‌های همسرتان علیه او استفاده نکنید
برخی موارد پیش پا افتاده ممکن است در نظر همسرتان بسیار بااهمیت باشند و شما باید آنها را تشخیص دهید. به هنگام اختلاف و درگیری با همسرتان آن مسائل را به رخ او نکشید. کاری نکنید که رابطه‌تان سردتر شود
7. با هم و در کنار هم تغییر و رشد کنید
رابطه عشقی شما یک موجود زنده است که برای رشد و پیشرفت نیاز به غذا دارد. بهترین راه برای تغذیه آن، ایجاد تغییر در رابطه است. تجربه نشان داده که یکی از مهم‌ترین عناصر در خوشبختی زوج‌ها همین تغییر است.
8. مراقبت و حمایت خود را از همسرتان کم نکنید
یکی از چیزهایی که زوج‌ها در رابطه‌شان نیاز دارند، حمایت است. آنها نیاز به همسری پشتیبان دارند؛ بنابراین ببینید همسرتان به چه کمک و پشتیبانی نیاز دارد و همان را به اوعرضه کنید


ثبت نظر...

احمد

خوب

Copyright © 2016-2018 FIKALA.COM