دانستنی های پزشکی وزناشویی

🔴 آمادگی برای ازدواج
🔴 ⁣تکنیک تغییر عادت‌های بد همسر
🔴 راههای سفت کردن سینه
🔴 آیا همسر من بیمار جنسی است؟
🔴 سیاست های زنانه
🔴 انتقاد و سرزنش كردن
🔴 برای اینکه روز به روز علاقه همسرتان را به خود بیشتر کنید چه کارهایی لازم است
🔴 علایم و تشخیص بیماریهای منتقله جنسی
🔴 خوراکی های ممنوع قبل از رابطه جنسی
🔴 مردها چه زن هایی را ترک می کنند؟
🔴 با فرد خسیس چه کنیم؟
🔴 عوارض آمیزش مقعدی برای خانمها
🔴 تاثیر پرحرفی زنان حین رابطه جنسی
🔴 8 راهنمایی جنسی مهم برای آقایان
🔴 اختلال روانی عشق چیست
🔴 مضرات ازدواج با فردی که زود وابسته می شود
🔴 تفاوت مردان و زنان بعد از رابطه جنسی
🔴 علل و درمان آنورگاسمی در زنان
🔴 حساسیت به مایع منی
🔴 صحبت درباره آینده رابطه جنسی با فرد مورد علاقه قبل از وصال با او
🔴 چگونه تمام قلب همسرم را به خودم اختصاص دهم
🔴 احساس درد درآلت تناسلی مردان چه موقع خطرناك است
🔴 رابطه عاطفه اسیدی رابطه ای که اکثرا دختران درگیر آن می شوند

آمادگی برای ازدواج

براي ازدواج بلوغ و پختگي لازم است. اين بلوغ بايد در ابعاد زيستي و جسمي، جنسي، هيجاني و عاطفي ، اجتماعي، شناختي ، معنوي و اقتصادي باشد
به عنوان مثال :
1- فردي كه قدرت خويشتنداري ندارد و زود قهر مي كند و يا خشمگين مي شود و دست بزن دارد يا فحاشي مي كند و داد و فرياد، از نظر هيجاني بالغ نيست.
2- فردي كه انصاف را رعايت نمي كند و پيوسته انتظار دارد همسرش به او و خانواده و اقوامش احترام بگذارد ولي حرمت همسر، خانواده و اقوامش را ندارد از نظر اجتماعي بالغ نيست.
3- فردي كه شرايط ازدواج مانند كار و مسكن حتي اجاره اي را ندارد و درآمد يك زندگي متوسط را ندارد و انتظار دارد با خانواده اي مرفه وصلت كند از نظر اقتصادي بالغ نيست.
4- فردي كه احساسي به ازدواج فكر مي كند و تناسب هاي اعتقادي و مذهبي، اخلاقي، شخصيتي، فرهنگي، سني، اقتصادي، اجتماعي و..را در نظر نمي گيرد به «بلوغ شناختي» نرسيده است. معمولا در كشور ما جوانان تا سن 25 سالگي به بلوغ نمي رسند. البته برخي ممكن است حدود بيست سالگي بالغ شوند و برخي حتي ممكن است تا سن سي سالگي هم بالغ نشود
به خاطر داشته باشید اگر شما شرايط عرفي ازدواج را داريد و فرد مورد نظر شما هم به بلوغ رسيده است لازم است زير نظر یک مشاور ازدواج باشيد


ثبت نظر...

علی شاهپوری

متشکرم،متن بسیار خوبی بود

فاطمه حیدری

خیلی ممنون از شما

جواد مختا ی

فوقلعاده بود متشکرم

فرهنگ

سلام از آقایانی که از این محصول استفاده کردن خواهش میکنم نتیجه واقعی را به ما اطلاع بدن ممنونم

رضارنجبر

خواهشن هرکسی که این محصول استفاده کرده نتیجه کارشابه مااطلاع بده

امین عرب محمدی

خیلی خوب بود واقعا ک همینطوره

رضا قلی پور

واقعانکه بسیار عالی بود و بنده پسندیدم.و مچکرم

سید رضا

با سلام متن فوق‌العاده ای بود ممنون از اینکه فقط به فکر درآمدزایی خود نیستید.

ایرج

عالی.بود..

اوسا (محمدعلی)

واقعا خیلی خیلی خیلی مفید است،این قبیل حرفا صحبتها را آموزش وپرورش وخانه بهداشتها،( وزارت بهداشت و درمان )از دوره ی راهنمایی تحصیلی شروع به آموزش و جهت بالا بردن سطح آگاهی واطلاعات مردم و جامعه می‌شود که از خیلی از اتفاقات و مسائل جلوگیری می کند.خیلی با ارزش و مفیدند.کار خیلی خوبی است اگه طریقه دسترسی کلیه افراد جامعه به این مسائل آسانتر باشه کار خیلی مهم و مفیدی انجام داده اید.سپاسگزارم.

⁣تکنیک تغییر عادت‌های بد همسر

واقعیت این است که نمی‌توانیم شخصیت همسرمان و یا هر کس دیگری را عوض کنیم اما می‌توانیم امید داشته باشیم که بعضی از رفتارهای جزئی اما آزارنده ی همسرمان را به مرور زمان و تلاش تغییر دهیم.
بعضی از این رفتارهای کوچک آزارنده با صمیمیت کلی بین زن و شوهر ارتباط مستقیمی دارند. مثلا همسر شما عادت دارد که وقتی وارد خانه می شود کیفش را گوشه ای می اندازد، لباس‌های کارش را هم روی مبل رها می‌کند و این مساله شما را که برای مرتب کردن خانه زحمت کشیده بودید ناراحت می‌کند.
شما باید به تدریج طرف مقابل‌تان را تمرین بدهید که ان‌گونه که شما انتظار دارید رفتار کند و مثلا سه ماه بعد همانی می شود که شما می‌خواهید.
روان‌شناسان رفتارگرا در آزمایشگاه حیوانات را تمرین می‌دهند که به ترتیب خاصی کا‌رهای معینی را انجام دهند ،مثلا موشها را تمرین می‌دهند که از یک مسیر پیچ در پیچ بگذرند و راه خود را پیدا کنند. موشها را در قفس مخصوص ازمایش می‌گذارند، موشها ابتدا بی هدف در مسیر تو در تو حرکت می‌کنند ، صبر می‌کنند تا موش به طور اتفاقی بخش کوچکی از مسیر تعیین شده را طی کند و بلافاصله به او پاداش می‌دهند ، مثلا تکه ای غذا. و این کار را آنقدر تکرار می‌کنند تا به تدریج کل مسیر را یاد بگیرد.
این روش حتی در مورد انسانها هم جواب می‌دهد.
مردم در هر سنی که باشند عاشق جایزه گرفتن هستند. این جایزه هر چیزی می‌تواند باشد اما بهترین جایزه توجه است . آدمها عاشق توجه گرفتن هستند.
شما باید حرکات همسرتان را زیر نظر بگیرید. تا وقتی که رفتار درست را انجام دهد صبور باشد. ممکن است مدتی طول بکشد و ممکن است فقط بخش کوچکی از آنچه را شما انتظار دارید انجام دهد. مثلا وارد خانه می شود، باز هم لباس‌هایش را روی مبل و تخت‌خواب می اندازد ، ولی شما صبر می‌کنید. وقتی مثلا یادش می‌ماند که کیفش را در کمد بگذارد بلافاصله او را تشویق می‌کنید. این تشویق هر چیزی می‌تواند باشد: خود را خوشحال نشان دهید، از او تشکر کنید ، خوراکی مورد علاقه اش را از یخچال بیاورید، در جایزه دادن خلاق باشید. وقتی این کارهای خوب کوچک را تشویق کنید و رفتارهای نامناسب را نادیده بگیرید بعد از مدتی می‌بینید که کل کاری را که می‌خواهید انجام می‌دهد.
البته این روش به نوعی دستکاری طرف مقابل است،
اما آیا غلط است؟ اتفاقا می‌خواهیم بگوییم که شما هم به همسرتان بیاموزید که شما را آموزش دهد تا طوری رفتار کنید که او می‌خواهد. اگر هر دو نفربه یکدیگر جایزه بدهند تا رفتاری را انجام دهد که او انتظار دارد ،بعد از چند سال هر دو یک رابطه عالی دارند که از آن راضی هستند.


ثبت نظر...

رضا قلی پور

واقعانکه مطالب بسیار ارزنده و مفید هستند. و حقیر بهره بردم. مرسی

راههای سفت کردن سینه

مرتبا سینه هایتان را ماساژ بدهید. هر روز حداقل 15 دقیقه سینه هایتان را به سمت بالا ماساژ دهید. ( برای گرفتن بهترین نتیجه یک بار صبح و یک بار شب این کار را انجام دهید) ماساژ مکرر گرما و انرژی ایجاد می کند که به نوبه خود گردش خون سینه ها را بهبود می بخشد. واین مسئله نیز به نوبه خود موجب تقویت بافت همبند و عضلات شده و مانع از افتادگی سینه ها شده و در بهبود شکل سینه ها کارآیی زیادی دارد.
کمی روغن بادام یا روغن زیتون روی کف دست خود بریزید (ژل آلوئه ورا هم مناسب است) و آنها را به هم ماساژ دهید تا گرم شوند. کف دست هایتان را روی سینه ها قرار دهید و آنها را با حرکت رو به بالا ماساژ دهید( با دست چپ در جهت حرکت عقربه های ساعت و با دست راست برخلاف حرکت عقربه های ساعت) حدود 15 دقیقه ماساژ دهید و دقت داشته باشید که کف دست ها را با یک سرعت و منظم حرکت دهید تا جریان حرارت به یک شکل باشد. با گذشت زمان سینه هایتان پر تر و گردتر به نظر می رسند.


ثبت نظر...

غلام علی حسنی

بسیار عالی بود ممنون

آیا همسر من بیمار جنسی است؟

پرسش: همسر من از همخوابی با من لذت میبره اما از اول ازدواجمون علاقمند بودن همراه با این کار فیلم پورنو ببینند و بیشتر اوقات عنوان میکنند که کاش اجازه میدادی یک خانم دیگه همراه تو بود. ابراز علاقه شدید به رابطه جنسی دو نفره میکردند و میکنند.گاهی می گه کاش خارج از ایران بریم و در مکانهای خاص بین افراد دیگه این کار رو میکردیم. من به ایشون گفتم شما باید با مشاور صحبت کنید.تا این افکار از ذهنت بیاد بیرون. در صورت لزوم معرفی به روانپزشک بشید و دارو مصرف کنید. اما ایشون نشنیده میگیرن. در ظاهر اصلا مشخص نیست اهل این حرفها و کارها باشند اما ذهنشون همیشه درگیره و من عذاب میکشم. یک بار هم متوجه شدم تو تلگرام عضو زنان صیغه ای و ساعتی اند و حتی به بعضی از اعضا پی ام داده بودند که چه جوری میتونن ببیننشون. قابل ذکر هست که بگم همیشه از نزدیکی با من به گفته خودشون لذت میبرن و حداقل دو تا سه بار در هفته رابطه داریم.
اول مشکلات را فهرست کنیم:
1- همسر در رابطه علاقه مند بوده به تماشای پورن به صورت همزمان و این برای شما آزاردهنده بوده
2- همسر سابقه تلاش برای برقراری ارتباط با sexworker ها را داشته
3- همسر ابراز علاقه میکند به ورود نفر سوم و چهارم و این هم برای شما آزاردهنده ست
4- شما فکر میکنید همسرتان نیاز به درمان و حتی درمان دارویی دارد اما او نمی پذیرد
اما نکات من:
1- این شرح حال، نشان دهنده یا مطرح کننده بیماری یا اختلال خاص روان پزشکی در همسر شما نیست. اتفاقا هرچه بیشتر به همسر برچسب بزنید و بگویید «تو لازم داری دارو بخوری»، به رابطه عاطفی با همسرتان بیشتر صدمه میزنید و وضع بدتر میشود.
2- خودتان باید مراجعه کنید و بعد به همسر بگویید درمانگرم میخواهد شما را ببیند. این فقط یک دعوت و درواقع یک پیشنهاد است. دقت کنید چقدر فرق است بین این جمله: «من مشکل داشتم که مراجعه کردم و ازت میخوام به من کمک کنی تا مشکلم حل بشه» تا این جمله: «تو مشکل داری عزیزم و باید مراجعه کنی به روان پزشک»
3- مسئولیت خودتان را در ایجاد موقعیتی که گرفتارش شده اید بپذیرید. یادتان باشد مشاور و درمانگر، دعانویس یا فال بین نیست. من فقط می توانم به شما کمک کنم تا رفتاری که در گذشته داشته اید و زمینه ساز مشکل فعلی بوده را تصحیح کنید. آن هم چون شما شهامت اش را دارید و مراجعه کرده اید.
4- این سوال را از خودتان بپرسید: اگر همسرم هیچ تغییری نکند، چه می کنم؟
5- انفعال شما در برابر رفتارهای خارج از عرف و اقدام به پیمان شکنی همسر، مهم ترین عامل زمینه ساز مساله امروز است. باید مراجعه کنید تا مهارت های assertiveness را یاد بگیرید. این پیام را باید به همسرتان به روشنی منتقل کنید که: «من هر کاری که تو بخواهی نمی کنم، بلکه کاری رو انجام میدم که خودم درست بدونم. اگر از نظر من، تماشای پورن درست نیست، با تو همراهی نمی کنم، حتی اگر منجر به این بشه که روابط جنسی ما متوقف بشه.»
6- معمولا خانم ها می ترسند که اگر رابطه جنسی رامتوقف کنند و به خواسته آزارنده همسر نه بگویند، او فاصله می گیرد و شرایط بدتر میشود. این شبیه همان ترسی است که در خانواده درمانی، افراد از «تمایز» دارند و فکر می کنند اگر متمایز شوند، دیگر مورد پذیرش خانواده نیستند. اما تجربه نشان داده آدم های تمایز یافته بیشتر مورد اعتماد خانواده قرار می گیرند. در این مورد هم برخورد جرات ورزانه شما (و نه برخورد پرخاشگرانه یا منفعل) باعث دوری همسرتان نمی شود. شما باید یاد بگیرید که موظف به تمکین در هر شرایطی نیستید و وقتی چیزی باعث آزار شما میشود نباید به هرقیمتی تحمل کنید.
7- فانتزی های جنسی ربطی به زندگی واقعی ندارند و لزوما هم بد نیستند. شما و همسرتان می توانید درباره تخیلات و تمایلاتی که در فکرتان هست هم صحبت کنید، به شرطی که این حرف ها باعث آسیب یا آزار کسی نشود. کسی حق ندارد چیزی را به دیگری تحمیل کند.
8- اگر همسر شما حرف نامربوطی بزند، ایا شما باید فکر کنید بیمار است؟ مخصوصا که این حرف ها در هنگام رابطه و برانگیختگی جنسی گفته می شود. من می گویم تا اینجا حتی مشکلی هم در کار نیست. مشکل از جایی شروع میشود که همسر شما را تحت فشار میگذارد و با اینکه میداند ناراحت می شوید، آزارش را ادامه می دهد. این اتفاق می تواند در هر موردی بیفتد. مثلا اگه همسر شما با وجود زیبایی شما، شما را تحت فشار میگذاشت که باید بروی فلان عمل زیبایی را انجام بدهی، شما چه می کردید؟ فکر میکنم آنجا احساس خطر نمی کردید و حاضر بودید جان تان را هم به خطر بیندازید. این یعنی انفعال.
سبک شخصیتی منفعل شما، مهم ترین عامل زمینه ساز یا تشدیدکننده مشکل شماست. مراجعه کنید و آن را اصلاح کنید.


ثبت نظر...

سهیل

عاولی بود خیلی جالب و اموزنده من که تاحالا نه با زن بودم نه هیچ رابطه ای نداشتم ولی خیلی باحال بود اموزنده بود لاقل میتونم به رفیقام بگم که بدردشون‌میخوره ممنونم ازتون خیلی حال کردم

سیاست های زنانه

استقلال و قدرت مرد را با سوال کردن زیاد از بین نبرید.
آیا میدانید با بعضی از سوال ها مانند تا به حال کجا بودی ، مرد احساس بی استقلالی میکند ؟
به فکر کنترل و تغییر شوهرتان نباشید ؛ چرا که اوضاع بدتر میشود .
سعی نکنید حرف آخر را در زندگی شما بزنید .
احترام گذاشتن و دادن اعتماد بنفس به شوهر.
متوجه باشید که شوهرتان گاهی نیاز دارد با دوستانش تفریح کند .
متوجه باشید همسرتان که از سر کار می آید ؛ نیاز به محیطی آرام دارد. وقتی شوهرتان وارد خانه میشود ، لحظاتی او را در آغوش بگیرید.
در آمد شوهرتان را در نظر بگیرید و با توجه به آن خرج کنید. در مشکلات کاری مرد ؛ حداقل با زبان او را همراهی کنید.
اگر شوهرتان به هر دلیلی در مسایل جنسی کوتاهی میکند ، شما آن کمبود را جبران کنید .
زن عاقل با حرف و عملش به مرد می فهماند که جز او کسی را ندارد.
مواظب باشید کاری نکنید که شوهرتان از خانه گریزان شود.
حتی برای خرید یک نان هم از شوهرتان تشکر کنید. "خوش رو باش، مهربون باش .... توقع هیچی ازش نداشته باش. به خصوص توقع محبت."
راجع به خانواده اش هیچ حرفی نزن، اظهارنظری نکن. تحت هر شرایطی کوچکترین گلایه ای نکن. کمتر حرف بزن، فقط باهاش همراهی کن
شوهران از زنان چه می خواهند؟
خانم خوبم، کمکم کن برای فرزندانم یک قهرمان باشم. از من و از کارهای خوبی که کرده ام تعریف کن. فقط از کاستی هایم حرف نزن.
نیاز دارم که من هم همین را از تو بشنوم: « که دوستم داری و به عنوان یک شوهر و یک پدر به من افتخار می کنی». یک شوهر به تحسین و احترام دائم نیاز دارد. مشتاق است که بخش عمده آن را از همسرش دریافت کند.
به شوهرت احترام بگذار. علی رغم همه کمبودهایش اگر فکر می کنی اشتباه می کنم. راهنمایی ام کن تا به سمتی که فکر می کنی درست است بروم.
نخواه که بر من مسلط شوی و مرا به آن سو بکشانی.
وقتی دارم از خودم انتقاد می کنم. وقتش نیست که بارم کنی.
یکی از علل مهم انکه مردان خانه های خود را ترک می کنند بخاطر ان است که زنانشان نق می زنند
هیچ چیز غرور مرد را مثل شادی زنش ارضا نمی کند چون همیشه آنرا مربوط به خود می داند
گریه کردن واسه مرد نشانه ناتوانی و ضعفشه
من از آشپزی تجملی تو خوشم می آید. اما این آشپزی دارد مانع تنهایی و خلوت گاه و بیگاه مان می شود.
خانمم به من اعتماد کن، من به تایید تو نیاز دارم.
مرا با دیگر مردها مقایسه نکن


ثبت نظر...

Copyright © 2016-2018 FIKALA.COM